Leontýnka z Brtníku Zlínská vločka

Ahoj, jmenuji se Leontýnka ,ale známí a  doma mi říkají Týna.

Narodila jsem se 19. 02. 2012 ve Zlíně v chovatelské stanici Zlínská vločka. Moje maminka se jmenuje Odett Topáz Szépe a pochází z Maďarska, tatínkovi říkají Bruno, ale oficiálně se jmenuje Tinko Denajwen. Jo a je to Interšampion! Chvíli mi panička říkala kryso Vasiliso...:( vůbec nevím proč... asi z legrace,nebo to je někdo z jiného filmu, než je moje jméno...jsem přece krásná, ne?
S paničkou jsem jezdila na výstavy různě po Evropě, zůčastnily jsme se i EDS v Brně, kde mě paní rozhodčí ocenila známkou excelent! Postupně se ze mě stala  Polská junior šampionka, Česká junior šampionka, Klubová šampionka, Česká šampionka, Polská šampionka a také jsem splnila podmínky pro udělení titulu C.I.B (interšampion) - podívejte se na můj diplom!

Výstavy mne zpočátku moc nebavily.Bylo to takové divné chodit dokola  po koberci před tolika lidma a cizími psy a předvádět se, ale časem jsem zjistila, že to není nic tak hrozného....umět pěkně chodit, pěkně stát a nechat se prohlídnout no....to přece nic není...a ten pocit vítězství je táák krásný ! Hlavně pro paničku ♥. A taky jsem vždycky něco dobrého dostala, nejen pohár a diplom.

Svou výstavní kariéru jsem už ukončila, panička říkala, že letos budu mít konečně miminka....moje sestřička Lisa, která zůstala doma, už má odchovaných několik vrhů. A tak je načase, abych měla miminka i já.

 


Tak toto jsem já, jak vystavuji svou paničku Leničku